Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

11 Telefonla Günde 20 Saat Pokemon Go Oynuyor

Ana Sayfa » KEŞİFLER » 11 Telefonla Günde 20 Saat Pokemon Go Oynuyor

Telefon ve oyun çılgınlığı gün geçtikçe artıyor yeni keşfedilen teknolojik ürünler,oyunlar bizleri daha da çok bağlıyor.Buna en güzel örnekte  Tayvan’da torunununa özenerek bisikletine taktığı 11 telefonla günde 20 saat artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go oynayan 70 yaşındaki bir kişi, sosyal medyada viral oldu.
Pokemon avını daha da ileri götürmek amacıyla bisikletine dört telefon daha takmayı planladığını ifade eden Chen San-yuan, bu hobisi nedeniyle ayda 1000 dolardan çok harcıyor.

Taipei sokaklarında “Pokemon Amca” olarak tanınan Chen, mobil şarj cihazlarının yardımıyla gece geç saatlere kadar oyun oynabiliyor.

Fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Reddit’te yayımlandıktan sonra üne kavuşan Chen, Pokemon yardımıyla yeni dostlar edindiğini ve Alzheimer’a yakalanma tehlikesini azalttığını söyledi.

Temmuz 2016’da çıkarılan Pokemon Go oyunu bütün dünyada kısa sürede tanınmış duruma gelmiş, oyunun yaratıcısı Nintendo şirketinin payları 5 gün içersinde 9 milyar dolar değer kazanmıştı.

Akıllı telefonda oynanan oyunda, artırılmış gerçeklikle gerçek görüntülerin üstüne bindirilen sanal canavarlar yakalanıyor.


11 Telefonla Günde 20 Saat Pokemon Go Oynuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ödemiş Birgi Köyü

Ödemiş Birgi Köyü 30 Ocak 2021

Tokaji Şarap Bölgesi

Tokaji Şarap Bölgesi 20 Aralık 2020

Hallstatt Keşfedelim

Hallstatt Keşfedelim 22 Ekim 2020

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  

  RASTGELE İÇERİKLER

  İlk Çikolata Fabrikası Şekersiz Ice Tea Hayatı ve Doğayı Keşfet ADANA MOODRA CAFE Alaska Kurbağaları: Kışın “Donuyor” Yazın “Çözülüyor” Peru Hakkında Bilgiler

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  Hayatı Doğayı Bizimle Keşfet - Tüm Hakları Saklıdır